Průběh ošetření

Ošetření přístroji Qantero a Pulstar je nebolestivé. Provádí jej kvalifikovaná pracovnice či pracovník v prostředí, které je čisté a hygienické. Před každou procedurou se měří objem problematických partií, bazální metabolismus, množství tuku, vody a svalstva v organismu a zapisuje se do karty klienta. Mezi jednotlivými procedurami by pauza neměla být kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. Počítejte s tím, že první tři procedury jsou "detoxikační". To znamená, že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit únava, pobolívání hlavy, změna barvy, konzistence a zápachu moči. V tomto období se objeví úbytek objemu ošetřovaných míst. Cca u čtvrtého ošetření se projeví změny na pokožce. Ta začne být znatelně pevná, a přitom pružná a hladká. Ošetření přístrojem Qantero trvá 45 minut a poté se přechází na lymfatickou drenáž přístrojem Pulstar Proffesional, která trvá 40 minut. Tato lymfatická drenáž znásobuje účinky ošetření. Pokud chcete, aby Vám tento stav vydržel, případně se i nadále zlepšoval, doporučujeme tzv. udržovací ošetření jednou za dva až čtyři týdny. Přístroj Qantero dokáže v některých případech odstranit i drobné křečové žilky, takzvané metličky. Pokud máte o toto ošetření zájem, informujte o tom obsluhu přístroje.

alternatives

Princip činnosti

Nejprve je potřeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu na určitých partiích mají většinou dvě společné základní příčiny.

U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům (celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci.

Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly, zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Základní příčiny

U tukových buněk dojde ke zvětšení a ke shlukům (celulitidě), které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci.

Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly, zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Co je tedy potřeba pro nápravu?

Přístroj Qantero neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků, tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo.

Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kosmetiky.

Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna i lýtka).

Výsledek

Dosažení detoxikace organismu, výrazně větší pevnosti, hladkost a pružnost pokožky, kompletní odstranění nebo redukci celulitidy.

Co je nezbytně nutné

a) dodržování pitného režimu (měřený parametr)

b) klient v době procedury nepodstupuje hormonální léčbu

c) pro dosažení kýženého výsledku je třeba aplikovat kůru ideálně v průběhu osmi týdnů

d) pestrá a vyvážená strava, příjem energie bude (po dobu kůry) menší než-li výdej (měřený parametr)

e) pravidelný pohyb